Hlavní navigace

Konec r.2008, r.2009 Money S3

 • (neregistrovaný) 85.71.242.---

  16. 12. 2008 9:39

  Dobrý den,
  zkušeným účetním to bude připadat jako vtip, ale mně do smíchu není.Účetní po které jsem nastoupila mi slíbila,že mi se vším pomůže,ale blíží se konec roku a už to tak není.
  Poradíte mi, covšechno dělat at' vše je jak má?
  Nastavím agendu na rok 2009, nastavím tam mzdy, sklady,fakturaci, banku.Není mi jasné jak budu provádět platby faktur v příštím roce za letošek, budu hledat a studovat, ale svátky budu mít zřejmě zkažené.Pomůžete mi, prosím??
  Pokud bude někdo moc hodný můžu napsat i mail.
  Ilona

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 16. 12. 2008 9:51

   katka (neregistrovaný) 88.102.6.---

   Re: Konec r.2008, r.2009 Money S3
   Dobrý den, a jde Vám konkrétně o to, jak to všechno provést v programu? Mám taky Money S3 (ale mzdy nemám), snad bych i ráda poradila, není to tak hrozné :-). Založíte si v agendě nový rok, převedete (použijete) seznamy min. roku.
   V závěrkových operacích uzavřete rok, provedete závěrku, převedete stavy. Myslím, že je to všechno i dobře popsané v nápovědě.
   Co se týká plateb faktur v příštích roce za letošek. Je to jednoduché. Normálně si vytvoříte příkaz k úhradě a dole jsou záložky s roky, tam si jen vyberete.
   Klidně se zeptejte i na konkrétní věc, nevím, jak takhle všeobecně odpovědět. Klidně mi napište i na mail, když budu vědět ráda Vám poradím.
   Vím, jaké to je takhle začínat, také jsem byla nešťastná, jak co provést :-), není to tak dávno.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).