Hlavní navigace

Pojištění ředitele

  • (neregistrovaný) 217.112.166.---

    16. 12. 2008 14:35

    Firma zaplatila za ředitele úrazové pojištění, při úrazu, smrti nebo trvalých následcích dostane odškodnění. Částka činí 8000 Kč. Mám mu to dát do mzdy jako nepeněžní příjem, zdanit + odvody?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 12. 2008 19:37

      LeaX (neregistrovaný) 83.208.54.---

      Re: pojištění ředitele
      To záleží na tom, co jste si s ním ujednali. § 24/2/j/5 ZDP skýtá spoustu možností ...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).