Hlavní navigace

Náhrada mzdy a neoml.absence

  • (neregistrovaný) 77.236.193.---

    17. 12. 2008 15:44

    Dobrý den, můžete mi prosím někdo vysvětlit, jak je to v případě, kdy má zaměstnanec neoml. absenci-kdy mu nenáleží náhrada mzdy? na školení nám řekli, že pokud má zaměstnanec neoml.absenci v měsíci, kdy uplatňuje nárok na výplatu náhrady mzdy při PN, pak mu tato náhrada nenáleží. Je to skutečně tak?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 12. 2008 17:56

      xy5

      Re: náhrada mzdy a neoml.absence
      po přečtení § 206 odst. 3 Zákoníku práce bych to tak viděla, že se platit nebude (bude to pravděpodobně stejné, jako když má nyní zam-ec neoml. absenci v měsíci, tak nemá placené propustky v tomto měsíci, ale má je omluvené)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).