Hlavní navigace

Náklady

  • (neregistrovaný) 80.188.79.---

    23. 12. 2008 8:17

    1.8.08 jsem začal podnikat, jsem plátce DPH, V červenci jsem si koupil stolek do kanc. - do nákladů dám, ale DPH jsem si odečíst nemohl nebo ano?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 12. 2008 12:27

      Jindra (neregistrovaný) 90.176.219.---

      Re: náklady
      Podívejte se na §74 zákona oDPH, uděláte inventuru k 1.8. a můžete si odečíst nákup zboží a materiálu koupených 12 měsíců zpět.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).