Hlavní navigace

Daň z převodu nemovitostí

  • (neregistrovaný) 84.21.112.---

    5. 1. 2009 13:40

    dobrý den, prosím do kdy se musí zaplatit dan z převodu nemovitostí, kdy částka je rozdělena do dvou splátek - 1. v ledná a druhá v dubnu?
    děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 1. 2009 10:14

      Ivča1 (neregistrovaný) 85.71.215.---

      Re: daň z převodu nemovitostí
      Daň z převodu nemovitostí je splatná ve lhůtě pro podání daňového přiznání - viz § 21 odst. 2zákona o dani dědické, dar. a přev. nem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).