Prosím kdo ví? Zapomenutí přerušení činn

  • (neregistrovaný)

    21. 1. 2009 8:46

    Dobrý den, prosím zkušené o radu, v roce 2006 jsem přerušil činnost na 2 roky, které vypršelo v únoru 2008. Zjistil jsem to až v prosinci 2008 a hned 3.12.08 znovu přerušení provedl.
    Můj dotaz je:
    Když jsem v tom období vůbec nepodnikal, neměl žádné příjmy, výdaje, musel jsem platit na ZP a MSSZ nějaké zálohy?
    PLyne pro mě z toho ještě něco, co bych nevěděl, kde co odhlásit apod.?
    Děkuji
    MichalP

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 1. 2009 8:50

      ija (neregistrovaný)

      Re: Prosím kdo ví? Zapomenutí přerušení
      Určitě budete muset podat roční přehledy na MSSZ i ZP, byť s nulami... na FÚ by mělo stačit potvrzení, že jste v roce 2008 neměl ze živnosti žádné příjmy. Zálohy těžko říct, záleží na tom, jaké máte jiné příjmy.

    • 21. 1. 2009 8:55

      MichalP (neregistrovaný)

      Re: Prosím kdo ví? Zapomenutí přerušení
      Jiné příjmy jsme neměl, do dubna 2008 jsem byl registrován na ÚP, poté jsem se odhlásil a byl osoba bez příjmů....
      MichalP

    • 21. 1. 2009 8:59

      ija (neregistrovaný)

      Re: Prosím kdo ví? Zapomenutí přerušení
      Tak zálohy na zdrav.poj. jste si platil stejně a myslím že na sociálku jste platit zálohy snad neměl... doporučuju Vám vyplnit ty přehledy a obejít si to co nejdřív, ať máte klid.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).