Re: rizik.tehotenstvi+neschopenka-rodica
Ne do konce brezna jsem na rodicaku s dcerkou. U zamestnavatele mam pozadano o materskou do 3 let veku ditete. Takze 1 dubna bych mela nastoupit do prace, jenze jsem otehotnela a bohuzel mam rizikove tehotenstvi, takze do prace nastoupit nemuzu.
Re: rizik.tehotenstvi+neschopenka-rodica
jo a pracovni pomer mam na dobu neurcitou.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Výpočet důchodu se v roce 2026 změní
Výše záloh na nemocenské pojištění, které zaplatí OSVČ v roce 2026
Špehování konkurence za pár stovek: Jak najít jejich slabiny a vytěžit z toho maximum
Mzdové účetnictví v roce 2025 aneb krátké ohlédnutí končícím rokem
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
4. 2. 2009 9:21
Dobry den, jsem na rodicaku s dcerkou, ktera bude mit v breznu 3 roky. Ted jsem otehotnela a tehotenstvi neprobiha bez problemu, takze pujdu na neschopenku misto do prace. Dcerka mi spadla do kategorie, kdy jsem si nemusela vybirat delku rodicaku - do 3 let 7600,- do 4 let 3500,- Ted by me jen zajimalo, zda pri neschopence mohu na malou pobirat rodicak (samozrejme jen do doby, nez nastoupim na materskou pred porodem). Diky