Roční zúčtování - 2 zaměstnání

  • (neregistrovaný)

    5. 2. 2009 9:40

    Dobrý den, prosím o radu
    zaměstnankyně mě požádala o roční zúčtování daně,pracuje u nás na hlavní pracovníé poměr ale zároveň pracuje u jiného zaměstnavatele také na hlavní pracovní poměr,prohlášení k dani má podepsané u nás,tak neví zda ji ho můžu provést , nebo si musí udělat sama daňové přiznání
    děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 2. 2009 9:46

      JiřinaH. (neregistrovaný)

      Re: Roční zúčtování - 2 zaměstnání
      Jestli má podepsané u Vás, může žádat jen u Vás, jste-li jejím zaměstnavatele k 31,12, Má-li ( nebo měla)ale současného zaměstnavatele, je potřeba zjistit. jaké tam byly sráženy daně.
      U nepodepsaného Prohlášení tam mohla mít přu příjmu do 5000,- srážkové daně a u příjmů nad 5000,- daně zálohové. Kdyby byl jediný takový měsíc se zálohovými daněmi , pak jí rozhodně nemůžete udělat roční zúčt. Vy, ale musí si sama podat Přiznání k dani.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).