Re: OSVČ -tržba jen 6tis za rok
v případě,že jste v roce 2008 měla příjmy jen ze závislé činnosti postupně nebo jen od jenoho plátce a kromě toho jste měla příjmy dle pra.7-10 do částky 6000 Kč nejste povińna podat daňové přiznání a mohlajste do 16.2.2009 požádat zaměstnavatele o roční zúčtování daně.
v případě,že ale podáte daňové přiznání a nemáte tuto povinnost ,musíte uvést i ve vašem případě příjmy do 6 tis.Kč
Re: OSVČ -tržba jen 6tis za rok
tak jsem se dohodla ve mzdové, že jim to mohu dodatečně podepsat. udělají mi vyúčtování daně. jak je to pak v případě ZP a SP? musím jim poslat přehledy? a v případě jaké - s nulovou částkou?? díky moc
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Zaměstnavatelé mají poslední šanci dohlásit údaje, jinak hrozí zamítnutí hlášení
Senioři přicházejí o miliony kvůli falešným daním. Policie varuje před novým trikem
ČSSZ varuje před zásadní chybou v registraci zaměstnavatele
Invalidní důchod se mění na starobní. Kolik budete pobírat?
Od margarínu v televizi po nákupní AI agenty: Fascinující cesta e-commerce
Daňový trapas Říčan: Za vyšší daň z nemovitostí totiž může radnice, ne berňák
3. 3. 2009 10:29
v roce 2008 jsem založila ŽL na překladatelskou činnost. jedná se o příležitostnou činnost. vedle toho mám ještě HPP. v roce 2008 jsem vystavila jen jednu fakturu, která nepřesáhla částku 6tis kč. jsem povinna podat přiznání nebo je to do této částky osvobozeno? v jaké výši si případně můžu uplatnit výdaje? díky