Re: máte někdo spořící konto ING?
Já si myslím, že to možná zbytečně složité. Já jsem si tam zadala normálně i příkazy trvalé a dávám tam přes přímé bankovnictví i jednorázové příkazy. Bez poplatků. Jsem tam docela spokojená, i když jsem velmi konzervativní klient a držím si i běžný účet v KB. Což je samozřejmě hloupé, já vím, ale jak jsem řekla ... stará konzerva.
Re: máte někdo spořící konto ING?
Účet u ING také mám a svůj hlavní (i spořicí) účty u mBank.
Úroky se Vám vypočítají za to období 1 týdne ale v současnosti to
je pouze 2,5% p.a. (ročně). Úroky se u ING připisujíí 1x za čtvrtletí
mínus 15% daň z úroku. Z té výplaty to proto nebude závratná
částka. Jde taky o to kolik Vám tam ještě zbyde až vše poplatíte :).
Jednoudušší by možná bylo z Vašeho běžného účtu nastavit inkaso
které si samo strhne částku z ING účtu.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
3. 3. 2009 20:10
dobrý večer, zúčastnuji se debat na tomto bussines centru a vím že je tu plno chytrých hlav a snad se neurazíte když se zeptám na spořící účet u ING.
pošlu si k nim ze svého účtu výplatu. nechám cca týden, pak si ji pošlu zpět na svůj běžný účet, protože musím zaplatit složenky a nájem . za tento týden mi připíšou úroky? nebo to nelze takto praktikovat?
děkuji předem za odpoved
Míla