Hlavní navigace

Přijatá platba za jiný subjekt - DPH?

  • (neregistrovaný) 195.39.100.---

    6. 3. 2009 9:10

    Dobrý den,

    firma A(plátce DPH) má obstavený účet, tudíž vystavuje určité faktury (odvede DPH), ale peníze jdou na účet firmy B (také plátce DPH). Teď si nejsem jistá, jak s DPH? Není v novele zákony o DPH, že přijatá úplata, která je pro jiný subjekt se nemusí zdaňovat? Ať dělám co dělám, nemůžu ten odstavec v zákoně najít. :)

    Děkuji za rady a názory.

    L.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 3. 2009 9:14

      xb (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: přijatá platba za jiný subjekt - DPH
      To vypadá jako obcházení zákona.
      § 36/11 je asi ten co hledáte

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).