Hlavní navigace

Náklady na rekvalifikaci a školení OSVČ

  • (neregistrovaný) 89.102.12.---

    8. 3. 2009 12:47

    Dobrý den.Poradíte, prosím, někdo?Může si OSVČ (vede daňovou evidenci) dát do daňových výdajů uhrazené náklady na rekvallfikaci, která souvisí s jeho předmětem podnikání?A jak je to s běžnými školeními souvisejícími s oborem jejího podnikání, kterých se účastní?
    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 3. 2009 15:36

      MMM (neregistrovaný) 93.91.151.---

      Re: Náklady na rekvalifikaci a školení O
      §24 odst.2 písm zo zák.586/1992Sb. Je tam limit.Zdravý člověk do 10 000,--Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).