Hlavní navigace

Příjmy z kap. majetku/úroky/

  • (neregistrovaný) 62.240.169.---

    15. 3. 2009 9:25

    Dobrý den, pokud vedeme PÚ, úrok z banky účtujeme na 662. Patří tato částka do DP §8? Ve výsledovce mi tento účet jde do zdanitelných výnosů. Je to sice částka jen kolem 300,- ale nevím, děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 3. 2009 11:44

      milka (neregistrovaný) 78.136.187.---

      Re: příjmy z kap. majetku/úroky/
      Pokud vedete Pú úrok účtujete,jak správně píšete na 662.Takže to
      neuvádíte jako §8.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).