Hlavní navigace

Slevy nadani podle §35 ods.1

  • (neregistrovaný) 213.29.206.---

    16. 3. 2009 9:47

    Prosím o radu? Za jakých podmínek si mohu uplatnit slevu na dani podle §35 ods.1 v dani z příjmu právnických osob.
    Děkuji za odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).