Re: Výpočet nemocenské???!!!
Záleží, kolik Vám vyšel DVZ. Je možné, že na maximum jste nedosáihl a pak je výpočet složitější. Kdybyste věděl, kolik byly Vaše příjmy za těch 12 měsíců celkem a jestli jste nebyl nemocný, věděli bychom více.
Re: Výpočet nemocenské???!!!
No jestli v tý rychlosti počítám správně, DVZ by měl být 574,- Kč, a za únor mi vychází cca 11000,--. Je možné, že v tom bude ještě nějaký háček, který mě teď nenapadá. Třeba zareaguje ještě někdo jiný. Jinak budete mít nejlepší zeptat se přímo ve mzdovce, pokud Vás vyplácí zaměstnavatel.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
16. 3. 2009 9:56
Dobrý den,
potřebuji radu k výpočtu nemocenské. Jsem na nemocenské od 14.12.2008 a nemocenská stále trvá. Kolik by měla činit výše nemocenské za únor, když moje hrubá mzda za posledních 12 měsíců před nástupem na nemocenskou byla 17500kč??
Děkuji