Re: DPFO - nejsem si jistá
Neměla jsem v úmyslu vzít si ji zpět, ale šlo mi o ten základ daně, takže jestli tomu dobře rozumím, tak sečtu jen ta dvě potvrzení, ze kterých bylo odváděno zálohou. A proč teda dostávám to potvrzení od zaměstnavatele, který sráží?¨
Promiňte mi ty hloupé otázky, ale jsem fakt zmatená. A díky. Vlasta
Re: DPFO - nejsem si jistá
A určitě to byla srážková daň? Neměla jste víc jak 5000,- za měsíc? To je potom zálohová daň i tam, kde nemáte podepsané prohlášení.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Sociálka znovu opravuje JMHZ, tentokrát snad už odstranila „vážné nedostatky“
Přiznání i přehledy OSVČ musíte podat elektronicky, nově se to týká i „zdravotka“
Senátní výbor podpořil snížení záloh OSVČ, mohlo by k němu dojít od června
DPP podle zákona o zemědělství a uplatnění slevy na pojistném
Zaměstnavatelé mají poslední šanci dohlásit údaje, jinak hrozí zamítnutí hlášení
Senioři přicházejí o miliony kvůli falešným daním. Policie varuje před novým trikem
16. 3. 2009 11:05
Dobrý den,
v roce 2008 jsem byla zaměstnanec postupně u dvou firem, u obou jsem podepsala prohlášení, a zároveň jeden měsíc ještě DPP, kde jsem nepodepsala.
Mám v ruce 3 "Potvrzení o zdanitelných příjmech", ale nevím, jestli se do daňového přiznání započítává i to, co bylo zdaněno srážkou.
Děkuji za radu.
Vlasta