Hlavní navigace

IM prodaný pod cenou,kolik ZC??

  • (neregistrovaný) 93.91.151.---

    17. 3. 2009 11:25

    Dobrý den.
    FO,vedu DE.V majetku automobil,pořízený r.05.Odepisován.V 3/2008 havárie.(Do hlavní mi vjelo z vedlejší auto, strhla jsem to, narazila do stromu, auto ujelo, moje auto na odpis-vyjádření servisu).Havarijně jsem pojištěná nebyla.Policie ačkoliv bylo několik svědků odložila případ tak, že nezjistila skutečnost odůvodnující podezření, že přestupek spáchala určitá osoba./(zák.200/1990,§58odst.3,písm.b)),tzn.že si nemohu, pokud auto vyřadím z užívání uplatnit do výdajů zůst.cenu.Auto jsem ale na číslech nechala a ačkoliv bylo nepojízdné nainzerovala jsem ho.Kupec se našel a v 11/08 jsem vrak prodala.Samozřejmě pod cenou(díky poškození).Mohu si v tomto případě při prodeji dát do výdajů zůstatkovou cenu?
    Nebo jak mám postupovat? Jsem z toho už úplně mimo....

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).