Hlavní navigace

Prodej a koupě nového bytu

  • (neregistrovaný) 90.179.31.---

    19. 3. 2009 12:00

    Prosím, paní prodala v únoru byt a v červenci koupila nový? Kde to zohlednit v DaP (prodej bude § 10 ?, ale ten nákup? Nejsem si jistá ))) děkuji všem.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).