Hlavní navigace

OP k poihledávkám v následném období

  • (neregistrovaný) 82.209.18.---

    19. 3. 2009 17:18

    k 31.12.2007 jsem vytvořila OP u dlužníka na několik faktur ve výši 20% zák. Faktury nepřesáhly 30 tis. celkem.
    Mohu letos vytvořit OP dle §8c na zbytek 80% tedycelkem na celých 100% daňově?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 3. 2009 17:46

      I. (neregistrovaný) 77.236.196.---

      Re: OP k poihledávkám v následném obdob
      Dle zákona o rezervách můžete dle §8c tvořit, pokud není tvořeno už jinak. Proto zrušte těch 20%, aby nebylo nic a o pár dní později vytvořte 100% dle §8c.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).