Hlavní navigace

Doměření DPH a účet 538

  • (neregistrovaný) 89.24.102.---

    19. 3. 2009 21:57

    Fyzická osoba vede účetnictví. V roce 2008 mu byla FÚ doměřena daň z přidané hodnoty. Předpis doměrku je 538/343. Je účet 538 podle D-pokynu 300 daňově uznatelný? Pokud ano je uznatelný v plné výši nebo se částka rozpustí třeba do dvou let? Poraďte prosím. Doměření bylo špatně zaúčtované příjmy.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 3. 2009 9:18

      tt (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: doměření DPH a účet 538
      d300 k § 24odst2, bod 11a, daňově uznatelné. Nákladem je k datu doměření

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).