Hlavní navigace

Daň z příjmu v první roce podnikání

  • (neregistrovaný) 88.100.69.---

    20. 3. 2009 7:59

    Podnikatelka zahájila novou činnost od července 2008
    bude platit daň z příjmu ? Pokud ne kde v daňovém přiznání
    se toto projeví ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 3. 2009 11:01

      Hanah (neregistrovaný) 85.71.153.---

      Re: daň z příjmu v první roce podnikání
      od ledna do června musí mít potvrzení od zaměstnavatele pokud byla zaměstnána §6, nebo potvrzení od pÚ pokud byla nezaměstnaná, pak výdělek z podnikání od července do prosince
      vše se zdaní odečte se daň ze zaměstnání a rozdíl z podnikání se doplatí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).