Hlavní navigace

Uplatnění ztráty

  • (neregistrovaný) 90.176.142.---

    20. 3. 2009 16:21

    Dobrý den, loni ztráta z podnikání 7823, letos jsem v zisku 45276, mohu uplatnit ztrátu i když loni i letos jsou ještě příjmy ze závislé činnosti?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 3. 2009 23:21

      Zajda (neregistrovaný) 88.81.67.---

      Re: Uplatnění ztráty
      ano ztratu uplatnite v samostatnem zakladu dane dle §7 tam kde vznikla a z nichz jste letos mela zisk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).