Hlavní navigace

DE-ŽL-výdaje procentem

  • (neregistrovaný) 62.240.164.---

    21. 3. 2009 22:04

    Prosím, jaké procento z příjmů uplatnit ŽL na -zprostředkování služeb
    provozuji činnost pouze pro ČMSS/úvěry ,půjčky/,příjem pouze provize od ČMSS
    Váhám mezi 50% a 40%
    děkuji za vyřízení

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 3. 2009 22:32

      Jindra (neregistrovaný) 90.179.76.---

      Re: DE-ŽL-výdaje procentem
      pokud máte ŽL, tak 50%, pokud bez ŽL na IČO, jako pojišťovák, tak 40%

    • 21. 3. 2009 22:46

      bbc (neregistrovaný) 213.192.3.---

      Re: DE-ŽL-výdaje procentem
      jestli máte ŽL na na zprostředkovatelskou činnost 50% bbc

    • 21. 3. 2009 23:00

      Vlasta (neregistrovaný) 62.240.164.---

      Re: DE-ŽL-výdaje procentem
      Dívala jsem se na netu živnost. zákona §3 odst.3, proč by to zprostřed. služeb nemohlo být dle tohoto odstavce .
      Potom by patřila tato živnost do 40% ?
      proč píšete tedy 50%

    • 21. 3. 2009 23:04

      Vlasta (neregistrovaný) 62.240.164.---

      Re: DE-ŽL-výdaje procentem
      Dívala jsem se na netu živnost. zákona §3 odst.3, proč by to zprostřed. služeb nemohlo být dle tohoto odstavce .
      Potom by patřila tato živnost do 40% ?
      proč píšete tedy 50%

      Dle Živ. zákona v žinosti volné-je pod .47zprostředk. služeb,
      obsahem této činnosti není zprostředk. činnost v pojišťovnictví atd. Což beze sporu spolupráce s ČMSS činnost s pojišť je.
      Tak nevím, zda vaše rada je ta správná

    • 24. 3. 2009 0:45

      Jindra (neregistrovaný) 90.179.76.---

      Re: DE-ŽL-výdaje procentem
      >>>Prosím, jaké procento z příjmů uplatnit ŽL na
      >>>-zprostředkování služeb
      >>>provozuji činnost pouze pro ČMSS/úvěry
      >>>,půjčky/,příjem pouze provize od ČMSS
      >>>Váhám mezi 50% a 40%
      >>> děkuji za vyřízení
      >>jestli máte ŽL na na zprostředkovatelskou činnost 50%
      >>bbc
      >
      >
      >Dívala jsem se na netu živnost. zákona §3 odst.3,
      >proč by to zprostřed. služeb nemohlo být dle tohoto
      >odstavce .
      >Potom by patřila tato živnost do 40% ?
      >proč píšete tedy 50%
      >
      >Dle Živ. zákona v žinosti volné-je pod .47zprostředk.
      >služeb,
      >obsahem této činnosti není zprostředk. činnost v
      >pojišťovnictví atd. Což beze sporu spolupráce s ČMSS
      >činnost s pojišť je.
      >Tak nevím, zda vaše rada je ta správná
      >
      >Já vycházím z toho, že pokud děláte pojišťováka a nemáte vůbec ŽL, podnikáte dle zvláštních předpisů, tak vychází 40%, ale jestli máte živnosťák, tak máte 50%.
      >

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).