Hlavní navigace

DKP-v DE kam zapsat v přiznání

  • (neregistrovaný) 213.29.220.---

    22. 3. 2009 10:44

    Kam prosím zapisujete součet DKP v DE v daň přiznání ?
    Ostatní majetek ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 3. 2009 8:15

      Martin Z. (neregistrovaný) 88.101.156.---

      Re: DKP-v DE kam zapsat v přiznání
      *********************
      chcete řízi, že se nikde nevykazuje ? Dříve se zapisoval do zásob!!!

    • 24. 3. 2009 8:23

      Vladimír 2

      Re: DKP-v DE kam zapsat v přiznání
      To máte pravdu, jenom nevím co myslíte tím "dříve"
      Pokud máte na mysli termín dříve tj. před tím než se v tab. D
      př. 1 DP objevily * (nepovinný údaj) tak máte pravdu.
      Pozn. uvádějí se v zápise dle §7b/4 v návaznosti na §4/4 ZDP.

      Hezký den s *

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).