Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Stát zjistil častý problém nových firem. Teď jim začne posílat varování
Úřad práce rozesílá SMS o superdávce. Kde najdete rozhodnutí, zda máte nárok?
Za točenou zmrzlinu vděčíme nehodě. Poznejte fascinující příběh zmrzliny
Od července začne platit několik změn, týkají se OSVČ, zaměstnavatelů i zákazníků
Nájemní smlouva nebytových prostor: Máme vzor ke stažení
Nejtěžší období přichází těsně před důchodem. Tisíce lidí přijdou o práci
22. 3. 2009 16:04
Dobrý den prosím o pomoc, máme dva nové zaměstnance kteří nastoupili v březnu. Zadala jsem si je do "zaměstnanců" a zadala všechny potřebné náležitosti jako u stávajících zaměstnanců. U těchto nových mi program nepočítá mzdy, nechápu vůbec proč?
Jestli se stím někdo setkal, nebo náhodou ví kde jsem udělala chybu tak prosím poraďte děkuji.