Hlavní navigace

Daňové přiznání

  • (neregistrovaný) 87.249.139.---

    23. 3. 2009 7:57

    Dobrý den, prosím o radu, zda mám podávat daňové přiznání. Podnikal jsem jen v lednu a únoru, ale žádné příjmy jsem již neevidoval, pak jsem byl zaměstnán u jedné firmy. Musím podávat daňové přiznání nebo se můžu řídit zákonem o příjemech § 38g ?
    Děkuji za odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 3. 2009 9:27

      Gabra (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Re: Daňové přiznání
      Já bych ho podala.
      A uvedla bych tam příjmy od zaměstnavatele - §6 a do §7, 8, 9 a 10 bych dala nuly.
      Nárok na slevu na dani máte za celý rok, tak Vám budou ještě něco vracet.

      Kdž toi přiznání njepodáte, tak Vás FÚ stejně vyzve.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).