Hlavní navigace

Daň z příjmů - § 10 § prodej nemovitostí

  • (neregistrovaný) 81.200.51.---

    23. 3. 2009 10:20

    Fyzická osoba prodala v roce 2008 dva byty: jeden se ziskem a jeden se ztrátou (krize, ceny bytů šly dolů) - celkově je však bude danit ZISK. Lze započítat u této skupiny zisk se ztrátou?
    byt č. 1 zisk 150 000 Kč
    byt č. 2 ztráta -60 000 Kč
    celkem zisk 90 000 Kč

    bude danit 90 000 Kč, nebo nelze započíst, a bude danit 150 000 Kč?

    Děkuji za odpověď, případně mě nasměrujte na nějaké www stránky, kde bych to našla.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 3. 2009 11:43

      kk (neregistrovaný) 83.208.40.---

      Re: Daň z příjmů - § 10 § prodej nemovit
      bude danit 150 000 Kč

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).