Hlavní navigace

Podnikání skut.výdaje, honorář paušál?

  • (neregistrovaný) 82.142.93.---

    23. 3. 2009 11:12

    Dobrý den,

    může mít podnikatel v daň. přiznání podnikání dle par.7 a k tomu skutečné výdaje a honorář a z toho poušál 40%? Nejsem si jista, zda může mít dvě činnosti a na jednu skut.výdaje a na druhou paušál?!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 3. 2009 13:09

      Míša (neregistrovaný) 83.240.30.---

      Re: Podnikání skut.výdaje, honorář paušá
      V rámci jednoho paragrafu např.§7 musíte být buď výdaje skutečné nebo procentem nelze to kombinovat. Lze například kombinovat §7 skutečné §9 procentem to lze

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).