Hlavní navigace

Daňové přiznání 08

  • (neregistrovaný) 89.235.31.---

    23. 3. 2009 11:46

    mám dotaz ohledně příjmů z vystavených faktur do zahraničí .
    Na jaké řádku v DP se uvádí ? Společně s příjmy na ř.101 příloha č.1 ?
    Děkuji za každou odpověď.
    Bezradná P.K.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 3. 2009 12:04

      www (neregistrovaný) 86.61.145.---

      Re: Daňové přiznání 08
      Ano je to příjem dle § 7 zák. o dani z příjmu bez ohledu na to zda platba za fakturu přišla či nepřišla ze zahraničí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).