Hlavní navigace

Kde najde v zákoně o kapesném který par.

  • (neregistrovaný) 88.102.241.---

    23. 3. 2009 13:05

    Dobrý den,
    ještě jednou se ptám. Může si uplatni OSVČ ku stravnému ještě 40% kapesné.
    Dívala jsem se do zákoniku práce. Tam to nevidím.Kde to najdu?
    Předtím v zákoně o cestovních náhradách to bylo jasně napsané.
    Tak nevím, zda jsem slepá nebo neumím číst.


    Děkuji moc za pomoc.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 3. 2009 13:10

      Ma (neregistrovaný) 213.195.234.---

      Re: Kde najde v zákoně o kapesném který
      o kapesném píše § 180 ZP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).