Hlavní navigace

Smlouva o vedeni účetnictví - ??

  • (neregistrovaný) 85.71.73.---

    23. 3. 2009 14:57

    Dobrý den, mám několik vzorů smlouvy o vedení účetnictví, ale přesto mi to nedá a ptám se zkušenějších - na co dát ve smlouvě pozor? Díky.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 3. 2009 15:19

      pája

      Re: Smlouva o vedeni účetnictví - ??
      -k čemu se zavážete
      -termíny plnění
      -platby za úkony nebo paušál-výše, splatnost
      -uvedení všech údajů u smluvních stran včetně zápisu v OR nebo ŽR, mnoho podnikatelů to vbůbec nerespektuje a dnes už se uplatňují za neuvádění postihy- § 13a Obch.z.
      -více snad zkušenější účetní OSVČ

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).