Hlavní navigace

OSVČ-odpočet na děti

  • (neregistrovaný) 80.95.127.---

    24. 3. 2009 9:41

    Dočetla jsem se, ze odpočet na děti musi splňovat podminku,ze si vydělá víc než 48 000 Kč,jinak částku 10680 uplatňovat nemůže. Chtěla bych vědět jestli se do příjmu počítá jak zaměstnání tak podnikání? OSVČ si za rok 2008 vydělala v zaměstnaní necelých 30 tis. a příjem jako OSVČ má 100 tis. a výdaje budou 50%.

    Díky.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 3. 2009 9:53

      Re (neregistrovaný) 90.179.1.---

      Re: OSVČ-odpočet na děti
      Ano, příjmy se sčítají jak dle §6 tak dle §7. Ve Vašem případě klient podmínku splní.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).