Hlavní navigace

Čestné prohlášení k daň.přiznání?

  • (neregistrovaný) 212.158.158.---

    24. 3. 2009 19:49

    jem OSVČ. zároveň jsem na plný úvazek zaměstnán. za rok 2008 jsem neměl z podnikání žádné příjmy ani výdaje. stačí když vyplním přílohu č. 1 s nulama nebo musím k přiznání dát i čestné prohlášení, že jsem neměl žádné příjmy a výdaje? a druhý případ, kamarád měl z ŽL příjem jen 5500 kč a žádné výdaje, taky je zároveň zaměstnán. stačí na FÚ prohlášení, že příjmy nedosáhly 6000 kč (na základě § 38g) odst.2) a nepodávat přiznání? v zaměstnání mu vyúčtování udělají.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 3. 2009 20:04

      Janina (neregistrovaný) 213.19.8.---

      Re: čestné prohlášení k daň.přiznání?
      Pokud si podáváte přiznání, tak už nemusíte čestné prohlášení, u kamaráda pokud mu udělají RZ v zaměstnání, tak jen čestné prohlášení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).