Hlavní navigace

MONEY s3 - saldo

  • (neregistrovaný)

    25. 3. 2009 11:28

    Prosim poraďte...přebrala jsem účetnictví po paní, která nepárovala saldo a nyní bych si ho chtěla vyčistit. Jenže nevím jak to dělat? Jak můžu vyčistit saldo v předcházejících letech? prosím kdo máte MONEY poraďte !!! Děkuji moc!!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 3. 2009 13:41

      Denisa M. (neregistrovaný)

      Re: MONEY s3 - saldo
      DD, jak je rozsáhlá sjetina salda za tu dobu? Pokud byste to chtěla ručně, to byste asi musela přes int.doklady(či zápočtem pokl.nebo banku) fiktivně všechny doklady přes v.s. spárovat, a pak k tomu vytvořit zase ID souhrnně /pozor na analytiky/ protizápisem, aby se ve výsledku v účetním deníku žádná změna nepromítla. ale nevím, nevím, zda to nebude sysifovská práce....
      Dále je teoret.možnost doobjednat novinku - inzerují "snadné" čištění salda, ta nadstavba stojí cca 3 tis., mrkněte na jejich stránky.

    • 25. 3. 2009 14:33

      M. (neregistrovaný)

      Re: MONEY s3 - saldo
      já jsem v money čistila saldo přes počáteční stav salda v závěrkových operacích, dá se tam nepotřebné smazat a potřebné přidat, tam pozor - párování saldokont je nejen přes variabilní symboly, ale i přes IČ, tak jsem si srovnala minulé období a to běžné období si už hlídám

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).