Hlavní navigace

Výpověď

  • (neregistrovaný) 213.180.48.---

    26. 3. 2009 8:42

    Dostala jsem dvouměsíční výpověď s odstupným. Naskytla se mi v průběhu dvouměsíční výpovědi jiná práce. Můžu odejít dřívě, aniž bych přišla o odstupné?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 3. 2009 8:53

      PK (neregistrovaný) 169.128.252.---

      Re: výpověď
      To záleží jen na vaší dohodě se zaměstnavatelem, odstupné náleží i při ukončení PP dohodou, pokud je tato dohoda podle stejného paragrafu jako výpověď.

    • 26. 3. 2009 9:56

      pája

      Re: výpověď
      Musíte zaměstnavatele požádat, zda by vzal zpět výpověď, písemně, Váš písemný souhlas, pak uzavřít dohodu o ukončení ze stejných důvodů,vyplacení odstupného a odchod k novému zam-teli.
      § 50/ 5 ZPa 49 ZP

    • 26. 3. 2009 8:54

      all (neregistrovaný) 77.93.205.---

      Re: výpověď
      Pokud s tím zaměstnavatel bude souhlasit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).