Hlavní navigace

Pravnická osoba poskytla dary

  • (neregistrovaný) 83.208.40.---

    26. 3. 2009 11:28

    Dobrý den,
    právnická osoba poskytla 3 dary.
    Jeden ve vysi 1000 Kc a dva ve vysi 5000 Kc.
    Muze uplatnit pro odpocet ze zakladu dane i ten dar ve vysi 1000 Kc nebo musi byt jednotliv ydar aspon ve vysi 2000Kc?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 3. 2009 12:04

      Lidka (neregistrovaný) 90.179.219.---

      Re: Pravnická osoba poskytla dary
      §20,odst.8 nejméně 2000,-, nejvýše 5% základu daně, ze kterého jsou už odečteny položky § 34 např.ztráta
      a také záleží komu poskytla dary.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).