Hlavní navigace

Opl. pol. k pohl. - NEDAŇOVÝ náklad?

  • (neregistrovaný) 212.80.64.---

    26. 3. 2009 20:49

    Už jsem z toho úplně mimo - prosím o potvrzení!: když tvořím opravnou položku dle zákona o rezervách §8a a 8c - tj. zaúčtování: 558/391-nejedná se o daňový náklad; do daňových nákladů to dostanu až při odpisu celé pohledávky (samozřejmě před datem promlčení)? (A jen pokud mám vytvořenou opravnou položku?) Zaúčtování 546/311. Děkuji za odpověď!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).