Hlavní navigace

Tvorba Software- jaké % z příjmů?

  • (neregistrovaný) 80.251.246.---

    28. 3. 2009 16:00

    Nejsem si jistá, zda poskytování software patří do §7 odst. 2a :

    Příjmy z užití nebo poskytnutí práv z průmyslového nebo jiného duševního vlastnictví, autorských práv......

    Podle čeho se JEDNOZNAČNĚ urč pod který odstavec a písmeno paragrafu 7 patří podnikatelská činnost? (ŽL je vydaný na "činnosti v oblasti informačních technologií").

    Díky za názor

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).