Hlavní navigace

Změna názvu, sídla a jednatele firmy

  • (neregistrovaný) 78.108.145.---

    31. 3. 2009 8:39

    Co se zaměstnanci, jejichž firma změnila od 31.3.2009 název, sídlo a jednatele, ale IČ, DIČ jsou stejné. Je třeba tuto změnu hlásit na ZP a OSSZ ? Musím nějak měnit pracovní smlouvy ? Poraďte prosím.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 3. 2009 9:30

      pája

      Re: změna názvu, sídla a jednatele firmy
      prac.smlouvy - NDE, ale máte povinnost dle § 37 ZP písemně zaměstnance o změnách obsahu PP informovat
      - na ostatní určitě taky, protože změna obch.jména a sídla firmy je pro instituce důležitá.Poslal bych jim písemné sdělení a přiložil kopii nového výpisu z OR, to by snad mělo stačit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).