Hlavní navigace

Výplata OČR

  • (neregistrovaný)

    31. 3. 2009 9:37

    Dobrý den chci se zeptat jestli někdo máte zkušenost s termínem výplaty OČR. Měla jsem OČR od 15.2. -23.2. 2009 a dosud jsem neobdržela peníze - na účet. Jak mohu zjistit kde se to zadrhlo, vždyť je to už měsíc a půl.
    Teď jsem na OČR se synem - neštovice a přechází mně z měsíce na měsíc. Musím opět k doktorce pro nějaké potvrzení ( OČR od 25.3. vychází do 2.4. ) kvůli konci měsíce a pak pro další na ukončení. Je to naprosto šílený systém, místo abych byla doma se synem tak lítám pro nějaký potvrzení. Zlatý mzdovky co to zvládaly. Děkuji za odpověď Míša

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 3. 2009 9:51

      xy5

      Re: výplata OČR
      pokud budete poslouchat rádio nebo se podíváte na stránky ČSSZ, tak zjistíte, že OSSZ nestačí zpracovávat - musíte čekat (pokud byste neměla vše v pořádku - chyběl by podpis, nebylo by vše vyplněné, tak jak má, tak se to ještě opozdí déle)

    • 31. 3. 2009 9:56

      all (neregistrovaný)

      Re: výplata OČR
      Teď je o tom krásný blog na idnesu . Když vy něco nezaplatíte včas = penále, pokuta. Oni nestíhají v 30 denní lhůtě = nic se neděje, čekejte jste v pořadí.

    • 31. 3. 2009 10:44

      14 (neregistrovaný)

      Re: výplata OČR
      Pokud zamestnavatel potvrzeni odesle pozdeji,tak se lhuta protahuje a pokud je na potvrzeni neco spatne,tak posilaji zpet k oprave a az jim opravene prijde zpet,maji dalsich 30 dni....

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).