Hlavní navigace

Výměna náplně zboží do Polska

  • (neregistrovaný) 78.80.11.---

    31. 3. 2009 15:16

    Dobrý den,

    prosím o radu. Vyměňovali jsme náplně do filtrů, které jsou v Polsku, majitel má DIČ. S výměnou byla spojená i oprava těchto filtrů. Mohu vystavit fakturu bez DPH?Na faktuře nebude uvedená částka naší dopravy.
    Děkuji za radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 4. 2009 12:32

      ucetni007

      Re: Výměna náplně zboží do Polska
      Dobrý den,
      budete fakturovat bez DPH, podle § 10/4/c je u prací na věci movité místo plnění tam, kde jsou prováděny, tedy v Polsku. Pokud je Polák osoba registrovaná k dani v Polsku, splní daňovou povinnost za Vás. Vystavíte daňový doklad podle § 33 ZDPH a uvedete v ř. 21 DAP ke dni poskytnutí nebo zaplacení služby podle §24a.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).