Hlavní navigace

DPH před datem registrace

  • (neregistrovaný) 195.113.143.---

    3. 4. 2009 9:29

    Je možné uplatnit si DPH za právní služby, které nám byly vyfakturovány před registrací k DPH? Jedná se o DPH u zřizovacích náklady (asi ve výši 10.000,-Kč), firma se k DPH přihlásila hned při svém vzniku. Dle § 74 zákona o DPH mám pocit, že si DPH uplatinit nemůžeme. Děkuji za radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 4. 2009 10:01

      Gabra (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Re: DPH před datem registrace
      Máte správný pocit. Jde to jen u majetku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).