Hlavní navigace

Rada od účetní spol. s r.o.

  • (neregistrovaný) 89.103.239.---

    3. 4. 2009 23:53

    Manželé oba jediní společníci ve své firmě s.r.o., mají dvě děti. Prosím o informaci, nejsem účtař, mohou si uplatnit bonusy na děti v daň.přiznání?
    děkuji Lenča

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 4. 2009 0:24

      DanaW (neregistrovaný) 90.179.151.---

      Re: Rada od účetní spol. s r.o.
      § 35 c/4, mají-li příjem - podíly na zisku - za splnění dalších podmínek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).