Hlavní navigace

DPH pži prodeji bytu?

  • (neregistrovaný) 85.70.5.---

    7. 4. 2009 10:43

    Pokud jako firma vlasníme bytovou jednotku a budeme ji nyní prodávat, podléhá prodej DPH? Při nákupu DPH uplatněno nebylo. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 4. 2009 19:43

      LeaX (neregistrovaný) 83.208.54.---

      Re: DPH pži prodeji bytu?
      Viz § 56/1 ZDPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).