Hlavní navigace

Prodej bytu-kdy osvobozeno od daně?

  • (neregistrovaný) 88.101.62.---

    28. 4. 2009 8:07

    Dobrý den,
    budu prodávat byt, kdy je ptodej osvobozen od daně ??
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 4. 2009 8:20

      DM (neregistrovaný) 90.177.108.---

      Re: prodej bytu-kdy osvobozeno od daně?
      Od daně z převodu znemovitosti osvobozeno není - 3 %. Od daně z příjmu - § 4 zák. 586/1992 přečtěte si zde v zákonech.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).