Hlavní navigace

Zrušení životního pojištění

  • (neregistrovaný) 81.25.19.---

    5. 5. 2009 11:49

    Zaměstnanec ruší životní pojistku, uplatňoval odpočet od základu daně, bude muset podat daňové přiznání, že? Kdy? až příští rok, kdy se bude provádět zúčtování daně?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 5. 2009 12:05

      hanah (neregistrovaný) 85.71.153.---

      Re: Zrušení životního pojištění
      musí si udělat daňové přiznání sám až příští rok a zdanit podle §10
      všechny částky na které uplatnoval odpočet v předchozích letech.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).