Hlavní navigace

Kooperativa - opravdu nikdo neporadí???

  • (neregistrovaný) 194.116.224.---

    5. 5. 2009 15:46

    Dobré ráno,

    prosím o radu. Za první čtvrtletí 2009 jsem v měsíci březnu dělala poprvé zákonné pojištění (promile z VZ), ale omylem se mi tam načetl i příjem jednatele, který odvádí pouze důchodové pojištění. Patří tam i tato částka? Domnívám se, že ne.
    Děkuji za reakce.
    Eda

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 5. 2009 8:23

      Vladimír 2

      Re: Kooperativa - opravdu nikdo neporadí
      Musíte si poradit sama:
      - co to je podle vás příjem jednatele a na základě čeho vznikl?
      pokud "se načetl" tak se zřejmě jedná o příjem z¨pracovní
      smlouvy
      - podle čeho jste dělala zák. pojištění?
      zkuste to podle vyhl. 125/1993 Sb §12/2
      (je to zde na liště = zákony)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).