Hlavní navigace

Potřebuje FÚ zprávu o auditu?

  • (neregistrovaný) 81.200.49.---

    13. 5. 2009 13:33

    Dobrý den, prosím o radu.
    Naše společnost měla audit. Teď budeme dělat účetni závěrku, tak jsem se chtěla zeptat, kdo všechno bude potřebovat zprávu o auditu.
    Když budu podávat účetní závěrku na finančák, tak chtějí oni i ten audit?
    Pak se to zřejmě musí celé poslat i na Soud do sbírky listin.
    Musí se to posílat a předkládat ještě někde?
    Nevíte někdo prosím?
    Moc děkuji za pomoc.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 5. 2009 13:51

      maj (neregistrovaný) 217.115.244.---

      Re: Potřebuje FÚ zprávu o auditu?
      na FU určitě zprávu o auditu nedáváte jen zakládáte u na fir.
      Do sbírky zaslat výkazy i zprávu o auditu,můžete elektronicky odeslat

    • 13. 5. 2009 13:56

      K. (neregistrovaný) 81.200.49.---

      Re: Potřebuje FÚ zprávu o auditu?
      Mockrát děkuji. Moc jste mi pomohla.
      Přeji pěkný den.

    • 14. 5. 2009 10:47

      VV (neregistrovaný) 62.168.13.---

      Re: Potřebuje FÚ zprávu o auditu?
      najdete v zákoně o účetnictví §20-21a

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).