Hlavní navigace

FU - kontrola

• (neregistrovaný) 90.177.114.---

14. 5. 2009 13:13

prosím Vás FU je u nás na kontrole na roky 6,7 +DPh, DZFČ, silničku. Jsme firma, která má 11 mil měsíční obrat..Jak dlouho trvá kontrola FU.nebo jak dlouho byli u Vás??
    Zatím jenom kopíruji faktury a smlouvy...Díky za odpověď..
    Já jenom že mi práce stojí..

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 5. 2009 14:10

elška (neregistrovaný) 217.112.161.---

Re: FU - kontrola
      Měli by mít vše vyřízeno za 1 měsíc, ale u nás to trvalo 3 měsíce.
      Za 1 měsíc Vám jako vrátí doklady podepíšete převzetí zpět atd. a pak další den zase podepíšete dodání dokladu atd. a to jsme malá firma tudíž to co Vy uvádíte obrat měsíčně my máme za rok.
      Takže držím palečky, protože nevím co děláte, ale zdůvodňovat
      něco z r. 06, "rýpali" do všeho.....................
      nezapomínejte, že i když podepisuje šéf a rozhoduje, tak za vše neúspěšné může účetní
      držím palečky

• 14. 5. 2009 14:17

kk (neregistrovaný) 90.177.114.---

Děkuji..Nic si neodvezli. Zavolali,že přijdou,dali týden.. Podmínka byl PC a nekuřácká místnost..Takže za nimi běhám, vařím kávu, vysvětluji, fotím, nosím,atd..
      Navíc jsme propojeni se zahraničím..Na co jsem upozorňovala, chtěji a vedení je tzv. laxni..jak české tak rakouské.naši pánové dovedou i auditorovi říct, to já dělat nebudu a já se vidím...víte kde??Že....To co všechno uvádím, si ale zpracovávám sama...

• 14. 5. 2009 14:26

I (neregistrovaný) 85.207.17.---

Držím pěsti a přeju pevné nervy. U nás byli na rok 2005 - zahájeno v 9/07 - ukončeno po roce v 9/08. Chodili průběžně a pořád se vraceli k tomu, co jim nebylo jasno, nebo podle jejich názoru nebylo dostatečně doloženo. Navíc rok 2005 dělala jiná účetní, takže dohledat a dovysvětlit některé věci byl docela oříšek. Obrat = cca 110 mil. Kč/rok. Práce samozřejmě stála, do toho uzávěrka, zpracování podkladů pro úvěr, ... Hlavně se nenechat od nich zviklat. Když si nebudete něčím jistá, tak se s nimi dohodněte, že to dodáte do příští návštěvy, než rychle a zbrkle odpovídat.

• 15. 5. 2009 12:27

I (neregistrovaný) 85.207.17.---

Tak z toho důvodu jsme se taky přestěhovali do Prahy, kde jsme částečně již dříve fungovali, a co čert nechtěl, do půl roku přišli na DPH - koukali na nás jako na podvodníky, co se chtějí vyhnout daňovým kontrolám. Zkraje byly (dámy) dost nepříjemný.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).