Hlavní navigace

Podnikání a úvěry

  • (neregistrovaný)

    18. 6. 2011 17:44

    Dobrý den,chtěla bych vás požádat o radu.Rozhodla jsem se s manželem,že bychom začali podnikat,obor gastronomie.Já jsem zaměstnaná,manžel pracuje jako kuchař,ale podmínky v zaměstnání už pro nejsou ideální ani u jednoho z nás.Proto jsme začali uvažovat,že bychom to mohli zkusit.Máme nápad,myslím dobrý,vypadá to,že i prostor potřebný pro to co chceme,nebude problém.Co ale je,jak zjišťuji pro nás problém,jsou finance.Jelikož jsme oba ještě zaměstnaný,minimálně do konce července,tak bych ráda věděla,co musím,jako první udělat,abychom mohly zažádat o půjčku v bance,nebo zda není nějaký program pro začínající podnikatele od samého začátku.Manžel má pozastavený živnostenský list,takže tady problém taky nebude.Jaké jsou možnosti získat úvěr,když nemáme ani v podstatě žádnou zástavu? Předem děkuji za radu.S.Kyselová

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 11. 2011 22:55

      bez přezdívky

      Dobrý den, podle zkušeností podnikatelů, je opravdu problém získat úvěr od banky pro podnikání, pokud nemáte již nějakou podnikatelskou historii. Poptejte se po bankách, začněte např. u té, kde máte účty a znají vaši finanční historii.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).